Witamy na nowej stronie

Dbając o wysoki poziom jakości obsługi swoich klientów przygotowaliśmy nową stronę internetową dostępną w 5 językach. Nowy odświeżony wygląd, a przede wszystkim funkcjonalność sprawia, że poszukiwanie informacji na temat produktów oraz najnowszych aktualności z firmy Dobroplast staje się jeszcze łatwiejsze.

Strona główna została podzielona na moduły:

– przejrzyste menu,

– moduły szybkiego dostępu tj: aktualności, oferta, kontakt,

– opis firmy;

Znaczne zmiany zaszły w zakładce oferta, w której graficzne opisy wraz z najważniejszymi cechami produktów pozwalają na znalezienie produktów idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb..

Karty produktów przeszły największą transformację. Rozbudowany opis, karta produktowa do pobrania, a przede wszystkim obrotowe zdjęcie pozwalają dokładniej poznać zalety naszych produktów. Nowością jest również zakładka „Pobierz pliki”, zawierająca wszystkie niezbędne materiały dotyczące danego produktu.

Przykładamy również do łatwego kontaktu ze swoimi klientami, stąd w menu kontakt znalazły się bezpośrednie numery telefonów do opiekunów handlowych obsługujących dane regiony. Dodatkowo przez cały czas w górnym menu widoczne są numery telefonów, a po prawej stronie serwisu stworzony został formularz szybkiego kontaktu .

Nowa strona internetowa, to również możliwość pełnego korzystania z jej zasobów za pośrednictwem urządzeń mobilnych bez względu na rozdzielczość ekranu, całość będzie dopasowana tak, aby treść była łatwo dostępna.

Zapraszamy do aktywnego zapoznania się z naszą nową stroną internetową

Newsy

07.01.2016