Gdzie kupić nasze produkty?

Gdzie kupić nasze produkty?

Dowiedz się

Drzwi balkonowe w ofercie Fabryki Okien Dobroplast

W ramach naszej oferty proponujemy Ci drzwi balkonowe przesuwne z możliwością indywidualnej personalizacji w zakresie m.in.:

  • rozmiaru – wielkość precyzyjnie dostosowywana do parametrów pomieszczenia,
  • koloru – ponad 20 różnych wariantów kolorystycznych uwzględniających nie tylko barwy o jednolitej strukturze, ale także odcienie naśladujące wyglądem wykończony w konkretny sposób metal czy różne gatunki drewna,
  • sposobu otwierania – np. drzwi balkonowe przesuwno-podnoszone lub przesuwno-uchylne.

Dzięki temu z łatwością dopasujesz nasze produkty zarówno do wszelkich ograniczeń związanych z obszarem instalacji, jak i do okien oraz wszystkich pozostałych elementów dotychczas uwzględnionych w wystroju danego pomieszczenia.

Wysokiej jakości drzwi przesuwne zewnętrzne marki Dobroplast

Drzwi balkonowe z naszej oferty odznaczają się przede wszystkim doskonałym stosunkiem ceny do otrzymywanej w zamian jakości. Przy relatywnie niskich kosztach po stronie klienta są one niezwykle funkcjonalne i bardzo odporne na codzienną eksploatację, a także zużycie. Cechują się wysoką wytrzymałością na oddziaływanie wiatru, wilgoci, opadów atmosferycznych, skrajnych temperatur, intensywnego nasłonecznienia oraz innych potencjalnie szkodliwych czynników pogodowych. Są także bardzo łatwe w czyszczeniu, a pierwotny, atrakcyjny wygląd zachowują przez wiele lat od zamontowania, bez konieczności dokonywania jakichkolwiek czynności konserwacyjnych.

Ponadto nasze drzwi balkonowe standardowo wyposażamy w dobre gatunkowo okucia zapewniające wysoki stopień bezpieczeństwa. Zastosowana ochrona przeciwwłamaniowa jest zgodna m.in. z klasami RC 1 N oraz RC 2, zapewniającymi dużą odporność na uderzenia tępo zakończonymi narzędziami wykorzystywanymi przez włamywaczy.

Zewnętrzne drzwi przesuwne Dobroplast – poczuj otaczającą Cię przestrzeń

Drzwi balkonowe przesuwne od Dobroplast stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących duży dostęp światła dziennego do pomieszczeń. Niezwykle obszerna powierzchnia szyb pozwala odnieść wrażenie, jakbyśmy znajdowali się w samym centrum otaczającej nas przestrzeni bez względu na to, czy są to ciche i spokojne tereny zielone, czy tętniące życiem serca dużych miast. Maksymalizacja powierzchni przeszkleń w przypadku naszych drzwi balkonowych jest możliwa m.in. dzięki ramom o wyjątkowo wąskiej konstrukcji oraz systemowi niskich progów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych rodzajów zewnętrznych drzwi przesuwnych z naszej oferty.