Gdzie kupić nasze produkty?

Gdzie kupić nasze produkty?

Dowiedz się

Dobroplast - doświadczony producent rolet zewnętrznych

W ramach naszej oferty oddajemy do Twojej dyspozycji bogaty wybór rolet zewnętrznych. Proponowany przez nas asortyment można precyzyjnie dostosować do potrzeb i oczekiwań Klientów zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym. Dzięki temu z łatwością odnajdziesz u nas rozwiązania idealnie współgrające z estetyką już istniejącego budynku lub z koncepcją architektoniczną przyjętą w przypadku obiektu dopiero powstającego.

Najważniejsze zalety rolet zewnętrznych produkowanych przez Dobroplast

Jako dysponujący wieloletnim doświadczeniem producent rolet zewnętrznych stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość naszych wyrobów. Wytwarzamy je zatem z optymalnych pod względem właściwości wytrzymałościowych profili aluminiowych, posiadających wzmocnioną ochronę przed ścieraniem i oddziaływaniem warunków atmosferycznych. Dodatkowo całość konstrukcji wypełniamy specjalną pianką, zwiększająca stopień termicznej i akustycznej izolacji. Na Twoje życzenie zewnętrza roleta okienna może zostać wyposażona w szereg funkcjonalności komplementarnych, takich jak np. moskitiery chroniące przed owadami, zwijacze tradycyjne i korbowe, czy też napędy elektryczne oraz systemy automatyzujące.

Rolety okienne zewnętrzne w wielu różnych wariantach

Jeśli chodzi rolety zewnętrzne producent Dobroplast stawia nie tylko na wysoką jakość, ale również na kompleksowość oferty. W zależności od Twoich preferencji oraz specyfiki nieruchomości, w obrębie której chcesz zamontować nasze rolety okienne zewnętrzne, możemy zaoferować Ci je w trzech różnych systemach.

Pierwszym z nich są rolety zewnętrzne nadstawne, w przypadku których skrzynka montowana jest od wewnątrz budynku, a następnie maskowana tak, aby całość idealnie łączyła się z właściwą ścianą – instalacja wygląda jakby była schowana w ścianie i jest niewidoczna z wnętrza pomieszczenia. Ten wariant produktu rekomendujemy przede wszystkim dla domów nowopowstających oraz przeznaczonych do renowacji.

Alternatywnym, ale równie efektownym rozwiązaniem są rolety zewnętrzne podtynkowe. Podobnie jak poprzednio omawiana opcja, one także stają się niemal zupełnie niewidoczne i perfekcyjnie dopasowane do istniejącej konstrukcji budynku. Różnica w ich montażu w porównaniu do rolet nadstawnych polega na tym, że umieszcza się je we wnęce okiennej od zewnątrz obiektu, a następnie na tej samej zasadzie co poprzednio maskuje, przedłużając elewację tak, aby obudowała całą powierzchnię skrzynki.

Trzecim i jednocześnie najbardziej uniwersalnym wariantem są adaptacyjne rolety zewnętrzne. Montuje się je nad wnęką okienną od zewnątrz, jednak ich konstrukcja nie jest ukrywana w ścianie. Zamiast tego powierzchnia rolety zostaje zasłoniona zaokrąglonym profilem wystającym poza płaszczyznę fasady. To rozwiązanie idealne dla nieruchomości już istniejących, w przypadku których nie istnieje możliwość ukrycia rolet wewnątrz konstrukcji ścian. Dobierając odpowiedni kolor skrzynki, można uzyskać bardzo atrakcyjny efekt wizualny. W kontekście kolorów warto dodatkowo zaznaczyć, że w przypadku wszystkich produkowanych rolet zewnętrznych Dobroplast zapewniamy dostęp do bardzo bogatej palety barw.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.