<p>Gdzie kupić nasze produkty?</p>

Gdzie kupić nasze produkty?

Dowiedz się

Stolarka okienna i drzwiowa staje się z roku na rok coraz popularniejsza. Wiele nowych budynków korzysta z tego rozwiązania, ponieważ zapewnia jak najlepsze parametry przy zachowaniu wysokich walorów estetycznych. Nie inaczej jest produktami marki Dobroplast. Ślusarka drzwiowa aluminiowa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Zadbaliśmy bowiem o nowoczesne technologie oraz wysokogatunkowe materiały.

Stolarka okienna i drzwiowa staje się z roku na rok coraz popularniejsza. Wiele nowych budynków korzysta z tego rozwiązania, ponieważ zapewnia jak najlepsze parametry przy zachowaniu wysokich walorów estetycznych. Nie inaczej jest produktami marki Dobroplast. Ślusarka drzwiowa aluminiowa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Zadbaliśmy bowiem o nowoczesne technologie oraz wysokogatunkowe materiały.

Czym wyróżniają się systemy aluminiowe?

Aluminium jest mocno rozpowszechnionym materiałem o uniwersalnym zastosowaniu. Nic więc dziwnego, że doskonale nadaje się od stolarki. Na jego korzyść przemawia długoletnia trwałość, lekkość, wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne, a także zaskakująco dobry wygląd i niska chropowatość. To wszystko sprawia, że stolarka aluminiowa zyskała uznanie zarówno wśród architektów, jak i mieszkańców zaprojektowanych przez nich domów.

Na tym nie kończą się zalety. Istotna jest też szczelność i izolacyjność termiczna. Panuje błędne przekonanie, że aluminium – jako metal – cechuje się podatnością na zimno. W rzeczywistości systemy aluminiowe wykorzystują poliamidowe przekładki termiczne, które wyróżniają się niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Do tego dochodzą nowoczesne technologie izolacyjne. W efekcie okna i drzwi z aluminium uchodzą za jedne z najszczelniejszych na rynku. Są w stanie utrzymać wewnątrz pomieszczeń optymalny komfort cieplny bez względu na temperaturę na zewnątrz budynku.

Należy zauważyć, że ślusarka drzwiowa aluminiowa charakteryzuje się dużą powierzchnią przeszkleń. A to pozwala przedostawać się światłu dziennemu do środka przez możliwie najdłuższy czas.

Gdzie sprawdzi się stolarka aluminiowa?

Z tego typu stolarki korzysta się głównie w nowym budownictwie o nowoczesnym stylu architektonicznym. Dobrym przykładem są obiekty użyteczności publicznej oraz biurowce, w których liczy się prostota wykonania oraz jak najlepsze parametry użytkowe. Jednak systemy aluminiowe są równie chętnie wykorzystywane w hotelach czy budynkach restauracyjnych, gdzie nie mniejsze znaczenie ma estetyka wykonania.

Ze względu na swoje właściwości, tego typu stolarka nadaje się przede wszystkim do montażu zewnętrznego. Mowa oczywiście o oknach, ale też drzwiach. Dobrym przykładem jest wejście na taras czy do ogrodu zimowego. Stolarka aluminiowa sprawdzi się też jako przeszklenie salonów, pokojów wypoczynkowych i jadalni, gdzie szczególnie przydaje się naturalne światło.

Ślusarka drzwiowa aluminiowa marki Dobroplast

Na naszą ofertę składa się sześć systemów. Mają one odmienne parametry, więc z łatwością można dobrać rozwiązanie idealnie odpowiadające na zapotrzebowanie. Wśród produktów znajduje się:
1) Imperial 800. Ta ślusarka drzwiowa aluminiowa składa się z trójkomorowego systemu drzwiowego z izolacją termiczną. Posiada też system zapobiegający przytrzaśnięciu palców i przemyślaną konstrukcję antywłamaniową.
2) Imperial i+. Ma podwyższoną termoizolacyjność dzięki wkładom termicznym. Ponadto cechuje się dużym zakresem kształtowników.
3) Superial 800. Oprócz możliwości zastosowania izolowanego termicznie progu wyróżnia się zamkiem zlokalizowanym daleko od strony zewnętrznej.
4) Superial i+. Ta stolarka aluminiowa zapewnia możliwość instalowania okien w systemach fasadowych. Listwy do szklenia wybiera się w dwóch wariantach: prostokątnym i zaokrąglonym.
5) Star. Ma przekładkę termiczną o głębokości 45 mm i nowy standard zachodzenia profili z szybą
6) Econoline. Zaprojektowany z myślą o konstrukcji okien oraz drzwi bez izolacji termicznej. Jest kompatybilny z innymi systemami Aliplast.

Systemy aluminiowe w dobrej cenie

Wysoka jakość produktów idzie w parze z przystępną ceną. Dbamy o to, aby systemy aluminiowe mogły trafić do każdego zainteresowanego. Ze względu na możliwość dostosowania wymiarów do własnych potrzeb stawiamy też na indywidualną wycenę. Dzięki temu klienci mają pewność, że płacą dokładnie za to, czego wymagają.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową, aby dowiedzieć się więcej na temat prezentowanych produktów oraz otrzymać odpowiedzi na wszelkie pytania. Nasi specjaliści doradzą też wybór najkorzystniejszej z punktu widzenia klienta stolarki aluminiowej.