Wielkie otwarcie salonu okiennego w Dąbrowie Górniczej

We wrześniu otwarty został pierwszy w Polsce salon okienny współtworzony przez Firmę Całka z Dąbrowy Górniczej – generalnego dystrybutora produktów Prime, Encore, Ovlo i Skylight oraz DOBROPLAST lidera w sprzedaży okien PVC w Polsce. Nowoczesny salon okien i drzwi został oficjalnie otwarty 17 września w Dąbrowe Górniczej na ul. Sienkiewicza. W nowym eleganckim wnętrzu prezentowane są najwyższej jakości okna elewacyjne, drzwi PVC oraz okna dachowe ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami takimi jak rolety zewnętrzne i wewnętrzne oraz parapety. Każdy, kto chciałby zobaczyć „na żywo” okna i drzwi oraz sprawdzić ich funkcjonalność może odwiedzić salon i sam ocenić produkt przed zakupem.

Dodatkową zaletą wizyty w salonie jest profesjonalne doradztwo. Cały personel został przeszkolony pod względem produktowym tak, aby dobrać produkt spełniający potrzeby każdego klienta. Nie każdy jest profesjonalistą w dziedzinie wyboru okien. Nasi specjaliści pomogą dobrać produkt tak, aby spełniał on wszystkie Państwa oczekiwania. Począwszy od oszczędności na ogrzewaniu, poprzez dobór odpowiedniej izolacji akustycznej, skończywszy na poczuciu bezpieczeństwa w domu czy mieszkaniu.

Wszystkich, którzy stoją przed decyzją o wymianie bądź zakupie okien serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i skorzystania z porad fachowców, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą.

 

Newsy

27.10.2015