Smartline – premiera nowej linii ekologicznych i jakościowych okien od Dobroplast

Smartline to nowa linia znanego producenta drzwi i okien Dobroplast. Innowacyjne produkty PVC charakteryzują się wysokim stopniem energooszczędności. Dzięki nim nie tylko zaczniesz oszczędzać już od pierwszego rachunku po wymianie okien czy drzwi, ale zadbasz również o przyrodę i swój codzienny komfort. Okna Smartline, chociaż dopiero co pojawiły się na rynku, już słyną z doskonałego stosunku ceny do jakości. Smartline to okna na każdą kieszeń!

Dobroplast to polska marka okien i drzwi, założona w 2000 roku. Firma oferuje szeroki wybór produktów, w tym okna PCV oraz drzwi wejściowe. Dobroplast stawia na jakość swoich produktów, inwestując w nowoczesne technologie oraz prowadząc stałe badania i testy. Dzięki temu produkty tej marki spełniają najwyższe standardy jakościowe oraz zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Dobroplast to także firma odpowiedzialna społecznie, wspierająca różne inicjatywy i projekty charytatywne.

Okna w przystępnej cenie

System Smartline to rozwiązanie, które pozwala cieszyć się najważniejszymi korzyściami zarówno podczas remontów, jak i budowy nowych domów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, które gwarantują wysoką jakość produktów w przystępnej cenie. Smartline to więc idealne rozwiązanie dla osób szukających równowagi między ceną a jakością, które chcą mieć pewność, że inwestują w trwałe i solidne rozwiązania, spełniające ich oczekiwania.

Na rynku istnieje wiele ofert okien, często w oparciu o najnowsze technologie i materiały do termoizolacji. Najważniejsze jest uzyskanie najlepszej jakości w przystępnej cenie. – Okna Smartline to połączenie sprawdzonych profili marki Rehau z niezawodnymi częściami Winkhaus. Konstrukcje okien są solidne, trwałe oraz wyprodukowane w Polsce z myślą o lokalnych warunkach klimatycznych – mówi Markus Skowron, dyrektor działu R&D w firmie Dobroplast.

 

Poznaj cechy Smartline!

Charakterystyka Smartline? Możliwość uzyskania wysokiej izolacji termicznej jest gwarantowana dzięki zastosowaniu profilu o optymalnych parametrach Uf, niskiemu złożeniu i szkła o dobrych właściwościach termicznych. W Smartline dostępne są różne kształty i aż 28 wersji kolorystycznych, co umożliwia dostosowanie okien do indywidualnych potrzeb. Konstrukcja okien zapewnia wysoką sztywność i stabilność, dzięki czemu spełniają one nawet najwyższe wymagania statyczne. Okna posiadają dwa punkty antywyważeniowe, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, a opcjonalnie można je rozszerzyć do klasy bezpieczeństwa RC2.

Warto zwrócić także uwagę na dodatkową cechę Smartline – formułę HDF profilu – pomaga w łatwy sposób utrzymać okna w doskonałej czystości i idealnej formie przez lata.

System okienno – drzwiowy Smartline występuje w kilku wariantach:

  • Classic (niezlicowane), Elegance (półzlicowane),
  • Renovo Classic (niezlicowane),
  • Renovo Elegance (półzlicowane).

Dowiedz się więcej już dziś → https://dobroplast.pl/produkt/okna-elewacyjne-smartline/

Newsy

11.05.2023