Nowa edycja Ligi Mistrzów Dobroplast 2016

Na sukces firmy Dobroplast składa się wiele elementów. Najważniejsze z nich to z pewnością wysokiej jakości produkty, jednak nie mniej istotna jest rzetelna i fachowa obsługa klienta ostatecznego, za którą odpowiada szereg firm współpracujących. Aby docenić ogromny wkład pracy partnerów oraz zachęcić do jeszcze większej intensyfikacji działań już po raz kolejny ruszyła nowa edycja Ligi Mistrzów Dobroplast. Plebiscyt ma na celu wyłonienie i nagrodzenie starań najprężniej działających klientów firmy.

Sprzedaż po mistrzowsku

„Gala Mistrzów Dobroplast”  rozpoczęła się przemówieniem Mariusza Witka, prezesa zarządu firmy. W trakcie wystąpienia prezes podziękował wszystkim dystrybutorom za zaangażowanie, trud oraz znakomite efekty wspólnych działań. Po krótkim wystąpieniu, przystąpiono do wyłonienia wśród zgromadzonych mistrzów w 6 różnych kategoriach:

 

NAJWYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAŻY OKIEN I DRZWI ALUMINIOWYCH,
NAJWYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAŻY OKIEN DACHOWYCH,
ODKRYCIE ROKU 2016,
NAJWYŻSZY PROCENTOWY WZROST SPRZEDAŻY WSZYSTKICH PRODUKTÓW 2016 & 2015,
NAJWYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAŻY PRODUKTÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH ENCORE I PRIME,
NAJWYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAŻY WSZYSTKICH PRODUKTÓW 2016.

 

Zwieńczeniem trudu włożonego w roczną pracę, będzie ekskluzywna gala, podczas której sześciu zwycięzców otrzyma „Puchary Mistrzów”, natomiast pozostali uczestnicy uhonorowani zostaną dyplomami i pamiątkowymi statuetkami.Skuteczny biznes ma dużo wspólnego ze sportem, a z pewnością nie może w nim zabraknąć odrobiny rywalizacji. Zachęcamy więc wszystkich partnerów do walki o tytuł mistrza i życzymy spektakularnych sukcesów.

Newsy

28.04.2016