Gala Mistrzów Dobroplast – Podsumowanie roku 2015

12 lutego 2016 roku w hotelu Afrodyta w Radziejowicach pod Warszawą odbyła się „Gala Mistrzów Dobroplast”, podczas której spotkało się ponad 50 największych klientów Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o. W trakcie uroczystości wspólnie z Mariuszem Witkiem, prezesem zarządu firmy, podsumowano najważniejsze sukcesy minionego roku.

Szóstka na szóstkę

„Gala Mistrzów Dobroplast” rozpoczęła się przemówieniem Mariusza Witka, prezesa zarządu firmy. W trakcie wystąpienia prezes podziękował wszystkim dystrybutorom za zaangażowanie, trud oraz znakomite efekty wspólnych działań. Po krótkim wystąpieniu, przystąpiono do wyłonienia wśród zgromadzonych mistrzów w 6 różnych kategoriach. Do grona tegorocznych laureatów wpisali się :

W kategorii NAJWYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAŻY OKIEN I DRZWI ALUMINIOWYCH – Firma Makarski z Łodzi.
W kategorii NAJWYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAŻY OKIEN DACHOWYCH – Firma Henko z Dobryszyc.
W kategorii NAJWYŻSZA WARTOŚĆ ZAKUPÓW PRODUKTÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH ENCORE I PRIME – Firma FHU Całka z Dąbrowy Górniczej.
W kategorii ODKRYCIE ROKU 2015 – Firma CAMBRIA.
W kategorii NAJWYŻSZY PROCENTOWY WZROST 2015 & 2014 – Firma Składokien.pl.
W kategorii NAJWYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAŻY 2015 – Firma Expresokna z Bobrownik.

Po ogłoszeniu wyników plebiscytu Mariusz Witek, prezes zarządu Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o., pogratulował wszystkim zwycięzcom, zachęcając ich jednocześnie do walki o tytuł mistrza w następnym roku. Po części oficjalnej przystąpiono do wspólnego świętowania. – See more at: http://budflypr.newslink.pl/komunikaty-prasowe/komunikat/561#sthash.LXQzbtUT.dpuf

Newsy

22.02.2016