Dobroplast z tytułem Jakość Roku 2015®

17 marca 2016 roku w Warszawie w hotelu Radison Blu Centrum odbyła się druga edycja Europejskiego Kongresu Jakości, podczas której rozdano nagrody Jakość Roku 2015®. I tym razem w gronie wyróżnionych przedsiębiorstw nie zabrakło firmy Dobroplast, lidera w produkcji okien i drzwi na polskim rynku, który otrzymał brązową statuetkę i certyfikat JAKOŚĆ ROKU 2015®.

Europejski Kongres Jakości to wydarzenie organizowane corocznie przez Fundację Qualitas Europejskie Centrum Pomocy Dobrych Praktyk, mające na celu wspieranie i promowanie dobrych praktyk w biznesie oraz nieustannego podnoszenia jakości oferowanych produktów i usług. Jest to jedyne spotkanie na krajowym rynku, które łączy w jednym miejscu praktyków oraz teoretyków we wspólnych rozważaniach nad jakością polskiego biznesu. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „JAKOŚĆ. Po prostu.”, a wśród prelegentów zobaczyć można było m.in. prof. Andrzeja Blikle autora książki „Doktryna Jakości” oraz dr Erica Janssensa – Dyrektora Generalnego European Organization for Quality z siedzibą w Brukseli. Kongres zwieńczyło uroczyste wręczenie certyfikatów JAKOŚĆ ROKU®, stanowiących wyróżnienie przedsiębiorstw, organizacji i jednostek naukowo-badawczych, które w swoich działaniach kierują się priorytetem wysokiej jakości świadczonych usług i oferowanych produktów.

Wśród tegorocznych laureatów i tym razem znalazła się firma Dobroplast, która już po raz drugi wzięła udział w Kongresie, otrzymując jednocześnie prestiżowe wyróżnienie JAKOŚĆ ROKU 2015®. Certyfikat i statuetkę JAKOŚĆ ROKU Brąz odebrał Sebastian Paprocki Marketing Manager firmy Dobroplast. – Jesteśmy dumni, że nasza firma już po raz kolejny została uhonorowana tytułem JAKOŚĆ ROKU®. To dla nas zaszczytne wyróżnienie, które stanowi jednocześnie potwierdzenie, że obrana przez nas strategia rozwoju przedsiębiorstwa, dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów oraz nastawienie na innowacyjne rozwiązania jest doceniana i stanowi dobry kierunek – mówi Sebastian Paprocki z firmy Dobroplast.

Newsy

29.03.2016