DOBROPLAST inwestuje w sprawniejszą regulację okien

W październiku w Fabryce Okien DOBROPLAST wszystkie linie do szklenia zostały wyposażone w nowe prasy do regulacji okien – dostarczone przez producenta maszyn, firmę URBAN. Dzięki profesjonalnemu podejściu dostawcy, specjalnie dla Dobroplast został zaprojektowany taki typ prasy, który spełnia wszystkie wymagania, wynikające z oczekiwań klienta oraz charakterystyki pracy fabryki. Prasy te zostały wzmocnione i wyposażone w dodatkowe rolki, dzięki którym w łatwiejszy i bardziej stabilny sposób okna mogą się przemieszczać.

Zabieg ten ułatwia pracę na danym stanowisku i nie wymaga wkładu dużego wysiłku przez osobę obsługującą takie urządzenie. Co więcej, osoba ta będzie miała więcej czasu na poprawne wyregulowanie oraz sprawdzenie jakości każdego okna. Wpłynie to ma na usprawnienie i skrócenie czasu montażu okien PVC. W późniejszym czasie natomiast na rzadsze korzystanie przez użytkowników okien z pomocy serwisu.

Dzięki temu, że Dobroplast cały czas zwraca uwagę na podnoszenie jakości świadczonych usług – poprzez skupianie się na wygodzie pracy i użytkowania oferowanych przez nas produktów –możemy zagwarantować wyprodukowanie solidnych i dobrze wyregulowanych okien. Wpływa to na satysfakcję całego zespołu pracowników oraz komfort i zadowolenie klientów

Newsy

06.11.2015