Czy wygląd i jakość mogą iść w parze z ceną?

Wygląd i jakość – wbrew pozorom te dwie ważne cechy nie muszą iść w parze z wysoką ceną. Tak uważa producent okien Dobroplast, dodając, że coraz więcej partnerów kupuje ich okna, ponieważ jakość stolarki i ich wygląd są cenione zarówno przez osoby samodzielnie wykańczające budowę, jak i przez dużych inwestorów.

Patrząc na dom, blok czy fabrykę nie zastanawiamy się, jakiej firmy są wstawione okna. Dopiero, gdy sami stajemy się inwestorami, ważną rolę zaczyna odgrywać producent. Często głównym kryterium wyboru jest właśnie cena. Na szczęście dzisiaj nie oznacza to, że jesteśmy skazani na nieładne i o niskiej jakości wyroby. Wprost przeciwnie. Konkurowanie samą ceną nikomu z producentów się nie opłaca. Okno w atrakcyjnej dla klienta cenie musi jeszcze charakteryzować się wysoką jakością. Nie bez znaczenia jest również wygląd. Nie zapominajmy, że okna to bardzo ważny element zarówno elewacji zewnętrznej, jak również wykończenia pomieszczeń

Na załączonych zdjęciach widoczne są dwa nowo wybudowane obiekty, w których inwestycję okienną realizowała firma SKŁADOKIEN.PL. Pierwsza z nich to Gimnazjum nr 7 we Wrocławiu, która ma stanowić doskonały przykład połączenia ważnych cech, jakimi są energooszczędność i elegancki, klasyczny wygląd, w jednym oknie – OVLO CLASSIC. Przy ulicy Wiejskiej w Lublińcu widać kolejną realizację: domki szeregowe, które stanowią jedna z większych inwestycji z oknami DOBROPLAST.

Newsy

10.11.2015