Akademia DOBROPLAST w 2016 roku !

Z nowym rokiem, nowe wyzwania…. i kontynuacja sprawdzonych rozwiązań. W drugiej połowie 2015 roku zadebiutował projekt „Akademia DOBROPLAST“. Projekt skierowany jest do Partnerów handlowych DOBROPLAST i ma wspomagać rozwój i jakość wzajemnej współpracy.

W ramach tego projektu DOBROPLAST organizuje szkolenia o różnej tematyce. Mają one na celu nie tylko zwiększenie wiedzy technicznej o produktach, ale również poszerzenie umiejętności praktycznych w dziedzinie technik sprzedaży i negocjacji.

 

Ze względu na tematykę szkolenia dzielimy na:

1. Szkolenia techniczno-handlowe,

Z wiedzy technicznej, cech, właściwości i korzyści jakie wynikają z zastosowania gotowych produktów DOBROPLAST jak również z zastowania konkretnych elementów składowych i rozwiązań technicznych, jak np.

– konkretny system okien PVC, okucia, pakiety szybowe.

– szkolenia z systemów informatycznych wspomagających sprzedaż .

Do udziału w nich zapraszamy, technologów, handlowców i montażystów okien.

 

2. szkolenia technik sprzedaży, obsługi klienta i negocjacji,

w ramach projektu czynny udział w szkoleniu biorą sprzedawcy w punktach handlowych, handlowcy i montażyści.

Zajęcia odbywają się dwuetapowo, na poziomie podstawowym i zaawansowanym.

 

W ramach szkoleń prowadzonych w siedzibie firmy, oferujemy również wycieczkę po zakładzie , gdzie jest przedstawiony cały proces produkcyjny od produkcji profilu aż po załadunek gotowego wyrobu.

 

W 2015 roku trenerzy z działu szkoleń odwiedzili kilkudziesięciu Partnerów w ich siedzibach. Odbyły się również cztery szkolenia w siedzibie DOBROPLAST w Starym Laskowcu.

Realizowano głównie szkolenia z wiedzy o produktach DOBROPLAST i technik sprzedaży.

 

Odbiór szkoleń był bardzo pozytywny, i pokazał, że jest zapotrzebowanie na taką „pigułkę wiedzy“. Jak również na kolejne szkolenia w ramach Akademii.

 

W związku z tym, po przerwie Świąteczno-noworocznej, Dział szkoleń DOBROPLAST wznowił cykl szkoleń i do końca stycznia 2016 roku przeprowadzono u Partnerów już kilka cykli szkoleń w pełnym zakresie.

Zapraszamy o zgłaszanie chęci udziału w szkoleniach, prosimy o kontakt ze swoimi opiekunami.

Mile widziane będą również propozycje nowych tematów szkoleń.

 

Z pozdrowieniami

Dział szkoleń DOBROPLAST

Newsy

03.02.2016