Które okna najlepsze? Porównanie 4 modeli stolarki okiennej Dobroplast

Wybierając okna do mieszkania lub domu chcesz, by zapewniły bezpieczeństwo oraz spokój Tobie
i Twojej rodzinie. Dlatego z myślą o różnych wymaganiach klientów przygotowaliśmy zestawienie okien Dobroplast, by wybór stał się prostszy.

Wybrałeś już swój model okien? Świetnie! Możesz je zamówić na sklep.dobroplast.pl

Investline

Ten system okienny sprawdzi się zarówno w domu jednorodzinnym, nowoczesnym budownictwie, jak i zabudowie energooszczędnej. Posiadając okna z serii Investline możesz spać spokojnie, dzięki wysokiemu współczynnikowi redukcji hałasu (aż do Rw: 45 dB.). Nie przeszkadza to w odpowiedniej cyrkulacji powietrza i zachowaniu właściwej temperatury w pomieszczeniach. Linia okien Investline dostępna jest w ponad 25 kolorach okleiny od imitacji drewna po jednolite barwy.

P-line

Okna z serii P-line zostały wzbogacone o dodatkową uszczelkę, która zagwarantuje niezawodną ochronę przed wilgocią i przeciągami. Podobnie jak seria Investline, P-line zda swój egzamin w energooszczędnych domach, dzięki wysokiemu współczynnikowi przenikania ciepła (w zakresie od 0,72 W/m²K).

Dodatkowo niskie profile wpuszczają do wnętrza więcej światła. P-line to więcej energii słonecznej, ale i wyższy standard bezpieczeństwa za sprawą co najmniej dwóch punktów wyważeniowych, które chronią domowników przed możliwą kradzieżą.

Okna PVC czy aluminiowe – które lepsze? Sprawdź!

Avantgarde

Okna Avantgarde pozwalają na nowoczesny, a jednocześnie przytulny wygląd okien, dzięki prostym uniwersalnym kształtom. Możliwy jest wybór niezlicowanych lub półzlicowanych profili okiennych, które w połączeniu z gamą kolorystyczną nadają oknom indywidualnego charakteru, dobranego do gustu właściciela.

Profile Avantgarde, dzięki wykorzystaniu niskich profili, umożliwiają uzyskanie większych powierzchni przeszklenia dla tych samych rozmiarów okna, a co za tym idzie większą ilość wpadającego światła. Podobne parametry posiada system okienny Olvo, który idealnie nadaje się do renowacji oraz nowego budownictwa.

Encore

Encore jest nowatorskim systemem dedykowanym budownictwu energooszczędnemu oraz pasywnemu. Specjalne wkładki docieplające zostały stworzone z myślą o maksymalnej izolacji ciepła. Stolarka okienna linii Encore posiada ocynkowane stalowe wzmocnienia, co przekłada się na lepszą sztywność i statykę okna przy zachowaniu ponadczasowego wyglądu okna.

Wszystkie linie okien Dobroplast, dzięki tworzywu PVC są łatwe w utrzymaniu czystości, a ich właściwości pozwalają na cieszenie się jakością, bezpieczeństwem i ciepłem na długie lata. Zamów okna i dokonaj wyceny okien w konfiguratorze na stronie sklep.dobroplast.pl

Porady

20.09.2021