dobroplast-jakosc-roku

Rolety Zewnętrzne – Rolety nadstawne – system SKT Opoterm

  Start/Rolety Zewnętrzne/SKT Opotherm - nadstawna

 

skt optotherm System rolet zewnętrznych SKT OPOTHERM charakteryzuje się atrakcyjnym wzornictwem i wysokim komfortem użytkowania. Nadaje się on zarówno do nowych budynków, jak i do renowacji.

 • - Innowacyjny system zewnętrznych rolet nakładanych SKT OPOTERM jest nowoczesnym i uniwersalnym systemem.
 • - Rolety systemu nadstawnego SKT OPOTERM przeznaczone są do sto-sowania w budynkach nowo wznoszonych oraz podczas modernizacji już istniejących. System zapewnia architektom, planistom i inwestorom maksymalne możliwości w tworzeniu projektów.
 • - Oddzielnie dostępna moskitiera zapewnia skuteczną ochronę przed insektami. Moskitiera może być obsługiwana niezależnie od rolety zewnętrznej.
 • - Ekstrudowane profile rolet zewnętrznych charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie i na działanie czynników atmosferycznych oraz długą żywotnością. Profile są dostępne we wszystkich dostępnych kolorach z palety RAL.
 • - Wewnętrzne ocieplenie skrzynki doskonale izoluje termicznie, pozwalając w znacznym stopniu obniżyć koszty ogrzewania zimą, a latem zmniejszają w znacznym stopniu nagrzewanie się pomieszczeń. System rolet zewnętrznych optymalnie wspiera właściwości termoizolacyjne okna i całej fasady budynku.
 • Dostępne napędy i dodatki:
  - zwijacz na linkę lub pasek
  - zwijacz korbowy na linkę lub pasek - drążek korby
  - siłownik elektryczny
  - przełącznk klawiszowy i kluczykowy - przełącznik zegarowy
  - piloty

 

skt optotherm parametry

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce dotyczącej cookies. X Ok, Zamknij