dobroplast-jakosc-roku

Rolety Podtynkowe

  Start/Rolety Zewnętrzne/Rolety Podtynkowe

 

podtynkowaSystemy zewnętrznych rolet podtynkowych są praktycznie niewidoczne i perfekcyjnie integrują się z elewacją budynku. Przeznaczone są do zastosowania w nowo  wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących.

 • - Systemy rolet podtynkowych SP
  i SP-E wkomponowują się w elewację budynku w sposób całkowicie niewi-doczny. Budynek zachowuje dzięki temu swój pierwotny wygląd.
  - Wszelkie części składowe systemu jak np. pokrywa rewizyjna i prowad-nice mogą być dopasowane kolory-stycznie do barwy okien.
  - Profile rolet zewnętrznych produko-wane są z najwyższej jakości profili aluminiowych. Profile wypełnione są pianką, dzięki temu posiadają bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną.
  - Ekstrudowane profile rolet zewnętrz-nych charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych oraz długą żywotnością. Są one dostępne we wszystkich kolorach z palety RAL.
  - Systemy SP i SP-E nie powodują żadnego naruszenia sąsiadującej konstrukcji okien lub drzwi. Całkowicie integrują się z elewacją budynku, dzięki czemu zapewniają optymalny bilans energetyczny budynku.
  Dostępne napędy i dodatki:
  - zwijacz na linkę lub pasek
  - zwijacz korbowy na linkę lub pasek - drążek korby
  - siłownik elektryczny
  - przełącznk klawiszowy i kluczykowy - przełącznik zegarowy
  - piloty

 

skn tech

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce dotyczącej cookies. X Ok, Zamknij