dobroplast-jakosc-roku

Dobroplast - Press room

  Start/Press Room

Podążając za trendami płynącymi z rynku okien i drzwi wprowadzamy do oferty profile o antracytowym rdzeniu w oknach P-Line, co daje nam jeszcze lepszą możliwość dopasowania okien do nowoczesnych aranżacji.

Antracytowy rdzeń będzie standardem przy dwustronnych kolorach w odcieniach szarości:

Antracytowy rdzeń to możliwość w przypadku okien dwustronnie okleinowanych uzyskania spójnej kolorystyki w całym przekroju profilu, dzięki czemu okno po otwarciu jest kolorystycznie jednolite.

Decydując się na zakup okien plastikowych warto wybierać innowacyjne, funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania, aby nadać wnętrzu i elewacji indywidualny i niepowtarzalny charakter.

Zapraszamy do obejrzenia nowej prezentacji firmy. Film pokazuje zmiany, jakie zaszły w fabryce okien Dobroplast na przestrzeni ostatnich 2 lat. W trzy minutowym filmie staraliśmy się pokazać najważniejsze wydarzenia z życia firmy. Prezentację rozpoczyna krótka historia Dobroplastu, następnie przedstawiamy ofertę produktową. Ostatnie 2 lata to również budowa nowoczesnego centrum konferencyjnego, przeznaczonego do organizacji szkoleń i spotkań biznesowych.

Centrum konferencyjne wyposażone w nowoczesne ekspozycje naszych produktów, dzięki którym możemy jeszcze dokładniej zapoznać Państwa ze szczegółami oferowanych produktów.

Okna P-Line wyróżniają się znakomitymi właściwościami technicznymi. Produkowane dokładnie według Twoich wymagań i oferują wiele możliwości konfiguracji, jak przykładowo szeroki wybór oklein. Ponadto są niezwykle proste w utrzymaniu i posiadają atrakcyjny stosunek ceny do jakości.  Dzięki nowoczesnej wielokomorowej budowie nowy system okienny P-Line zapewni jeszcze lepszą izolacyjność cieplną.
Prezentacja nowego produktu miała miejsce w dniach 6-7 lutego w nowo otwartym Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym firmy Dobroplast w Starym Laskowcu.

P-Line to nowy produkt w ofercie firmy Dobroplast bazujący na profilu Rehau  Synego. Okna  P-Line to więcej światła dzięki wąskim złożeniem profili rama-skrzydło oraz  środkowym sekcjom zwierającymi słupki. Dzięki montowanym w standardzie uszczelkom środkowym zyskujemy wyższą ochronę przed hałasem, a także wyższą izolacyjność termiczną. P-Line  to dwa warianty skrzydeł do wyboru: proste – P-Line oraz półzlicowane P-Line Elegance.

p line edit

Więcej informacji technicznych:
»Potrójny system uszczelnienia
»
Głębokość zabudowy 80 mm
»
Współczynnik przenikania ciepła: do Uw do 0,72 W/m²K (1,23 m x 1,48 m)
» Ochrona przed hałasem: do Rw = 45 dB
» Odporność na wiatr: do klasy C5/B5 wg EN 12210
» Wodoszczelność: do klasy 9A wg EN 12208
» Przepuszczalność powietrza: do klasy 4 wg EN 12207
» Bezpieczeństwo: RC 1N, RC 2N, RC 2

Do systemu P-Line przygotowaliśmy nowoczesny moduł ekspozycyjny o nazwie Shop In Shop, szczegóły akcji u opiekunów handlowych.

Szanowni Klienci,

dobroplast logos RGB 02Zmiany właścicielskie, zmiany procesów technologicznych mające pozytywny wpływ na jakość stolarki, znalazły swoje dopełnienie w projekcie zmiany wizualizacji logotypu i identyfikacji.

Modyfikacja polega na odświeżeniu fontu. Poprzez minuskuły otrzymujemy delikatniejszy i prostszy logotyp, który pasuje do nazwy i charakteru firmy. Dodatkowo geometryczny krój pisma, oparty na równych kołach, nadaje znakowi wizualny rytm. Uzupełnieniem logotypu i jednoczesnym nawiązaniem do działalności jest ramka, która może przyjmować różne proporcje, umożliwiając dopasowanie znaku do dowolnego pola eksploatacji. Nowe logo jest proste i minimalistyczne, ale również eleganckie.

Logo stosowane będzie z claimem „Energy-efficient Windows”, bądź „Windows & Doors”, w zależności od wielkości pola eksploatacji oraz targetu, do którego ma trafiać. Proces zmiany logo już się rozpoczął i będzie zakończony z początkiem przyszłego roku. Już teraz rozpoznawalne auta z kolorowymi kwiatkami zastępowane są przez logo z pomarańczową ramką na szarym tle. Odświeżenie wizualne to kolejny krok z naszego planu, który sukcesywnie realizujemy. W pierwszym kwartale 2018 r. dwa nowe produkty dołączą do naszego aktualnego portfolio.

dobroplast logos RGB 01
dobroplast logos RGB 02dobroplast logos RGB 03  

Szanowni klienci,


przedstawiamy kolejną zmianę w technologii produkcji naszej stolarki PVC. Tym razem zmiana obejmuje drzwi zewnętrzne oraz drzwi balkonowe a konkretnie niski próg aluminiowy. Od teraz w drzwiach zewnętrznych oraz balkonach z niskim progiem w systemach Avantgarde i Ovlo montowany będzie nowy system progu aluminiowego.

Poniżej opisujemy najważniejsze jego cechy:

•    znacznie lepsza separacja termiczna
•    niski próg aluminiowy, tylko 20 mm wysokości
•    okapnik aluminiowy z kompozytowymi końcówkami okalającymi  część skrzydła bardzo dobrze  zabezpieczają  przed przedostaniem się wody i przewiewami powietrza
•    zaczepy ryglujące ukryte w progu znacznie poprawiają estetykę i funkcjonalność (brak wystających elementów) w wykonanym  oknie balkonowy / drzwiach
•    montażu słupka stałego na progu co w rezultacie daje możliwość  tworzenia okien wielo kwaterowych na wspólnym progu
•    nakładka  wyrównująca próg w wersji drzwi otwieranych na zewnątrz jako opcja

 

dobroplast prog aluminiowy1 dobroplast prog aluminiowy2
   
dobroplast prog aluminiowy3 dobroplast prog aluminiowy4

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce dotyczącej cookies. X Ok, Zamknij