dobroplast-jakosc-roku

Dobroplast - Firma

  Start/Firma
 
Luty 2017
 

Po raz kolejny otrzymaliśmy certyfikat FIRMA GODNA POLECENIA

Grudzień 2016
 

Nowa linia okien dachowych Skylight Termo

Czerwiec 2016
 

Nasze okna z okuciami WINKHAUS

Marzec 2016
 

Otrzymujemy nagrodę Jakość Roku 2015®

Luty 2016
 

Dobroplast zdobywa certyfikat "Firma Godna Polecenia"

Listopad 2015
 

Zapoczątkowanie cyklu szkoleń dla dystrybutorów okien Dobroplast z zakresu sprzedaży i obsługi klienta

 

Zakup nowych pras do regulacji okien

 

Stworzenie działu ds. Badań i Rozwoju, którego zadaniem jest wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych produkcji stolarki otworowej oraz nowych rozszerzeń gam produktowych

Kwiecień 2015
 

Nagroda Acanthus Aureus dla Dobroplast od organizatorów Międzynarodowych Targów Poznańskich za uczestnictwo w targach ze stoiskiem najbardziej sprzyjającym realizacji strategii marketingowej.

 

Dobroplast staje się częścią polsko-szwajcarskiej Izby Gospodarczej dzięki czemu nasze produkty oznaczone są znakiem Swissstandards.pl, który został stworzony w celu propagowania i krzewienia szwajcarskich standardów jakości i postępowania w obrocie gospodarczym w Polsce.

Marzec 2015
 

Dobroplast otrzymał prestiżowy tytuł Jakość Roku 2014 w kategorii Produkt.

2014
 

Zakup najnowocześniejszej automatycznej linii do produkcji szyb zespolonych.

Wrzesień 2013
 

Nowy zarząd Dobroplastu, Prezes Zarządu - Mariusz Witek, Członek Zarządu, dyrektor finansowy - Maciej Gamrot, Członek Zarządu, dyrektor ds. prawnych - Grzegorz Jędrzejewski

Luty 2013
 

Dobroplast staje się częścią grupy AFG - Arbonia Forster Group, czołowej szwajcarskiej grupy z branży materiałów dla sektora budowlanego.

2012
 

Otwarcie zakładu okien dachowych w Lublinie.

2011
 

Wprowadzenie na rynek nowych energooszczędnych systemów okiennych, Ovlo, Encore i PRIME.

2010
 

Zakończenie budowy hal produkcyjnych oraz wyposażenie ich w nowoczesne automatyczne linie do produkcji okien PVC.

2009
 

Rozpoczęcie budowy nowych hal produkcyjnych oraz budynku biurowego w Starym Laskowcu.

2008
 

Rusza produkcja okien dachowych PCV SkyLight Premium, okien otwieranych na zewnątrz AVANTGARDE Windows oraz parapetów wewnętrznych PCV Estetic.

2006 - 2007
 

Umocnienie pozycji lidera rynku oraz realizacja strategii podbju krajów starego kontynentu.

2005
 

Rusza produkcja profilu o nazwie Avantgarde. Produkt został szybko doceniony przez rynek, otrzymując prestiżową nagrodę "Kryształowy Profil" na Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA 2006.

2004
 

Rozbudowa fabryki o kolejne powierzchnie produkcyjne.

2003
 

Uruchomienie własnej linii do zespolania pakietów szybowych. Projektowanie i analiza technologiczna nowego systemu.

2001
 

Pełna modernizacja, pierwszej hali produkcyjnej, oraz budowa trzech nowych hal, wraz z magazynem na wyrób gotowy.

2000
 

Dobroplast Fabryka Okien i Drzwi, rozpoczyna działalność gospodarczą.

 

Technologie i innowacje

 

Dobroplast Fabryka Okien i Drzwi, to ponad trzydzieści linii produkcyjnych wyposażonych w najnowocześniejsze maszyny renomowanych firm: niemieckiej ROTOX, FIMTEC, FEDERHENN, HOLLINGER oraz austriackiej LISEC, a także w najwyższej klasy narzędzia ekstruzyjne austriackiego producenta Gruber & Co Group oraz linie tłoczące BATTENFELD. Wsparcie całego procesu produkcyjnego wykwalifikowaną i doświadczoną kilkusetosobową kadrą pracowniczą, a także świadome rozbudowywanie potencjału produkcyjnego sprawiło, iż w krótkim czasie Dobroplast stał się jednym z największych producentów okien PCV w kraju, posiadających najnowocześniejszy park maszynowy w Europie. Podstawą produkcji jest 5-komorowy profil Avantgarde 7000 i 9000 ( w wersji prostej i półzlicowanej o szerokości zabudowy 70 mm) - stworzony przez najlepszych inżynierów w tej dziedzinie.

Ofertę uzupełniają nowoczesne system OVLO o doskonałych parametrach termicznych, akustycznych i wytrzymałościowych oraz przeznaczone do budownictwa pasywnego systemy ENCORE i PRIME. Przekonanie, iż najwyższej klasy produkt można uzyskać jedynie w oparciu o najnowocześniejsze know-how mobilizuje nas do dokonywania systematycznych inwestycji w technologię, rozbudowę infrastruktury i modernizację parku maszyn.

 

Nagrody i Wyróżnienia

 

 

Swiss Standards.Pl

Z przyjemnością informujemy, że Dobroplast Fabryka Okien stał się częścią polsko-szwajcarskiej Izby Gospodarczej. Przynależność do stowarzyszenie to dla nas zaszczyt. Nasze produkty oznaczone są znakiem Swissstandards.pl, który został stworzony w celu propagowania i krzewienia szwajcarskich standardów jakości i postępowania w obrocie gospodarczym w Polsce. Firma Dobroplast wprowadza szwajcarskie standardy na polski rynek. Siłę przedsiębiorstwa stanowią jego pracownicy, dlatego też uważamy, że ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników przekładają się na jakość produktów, a te z kolei na stały rozwój firmy i zdobywanie kolejnych rynków.

 

 

Jakość Roku 2014

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy nagrodzeni prestiżowym tytułem Jakość Roku 2014. Organizatorem konkursu jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych. Firma Dobroplast otrzymała odznaczenie w kategorii Produkt, za promowanie dobrych praktyk bizenesowych oraz popularyzowanie projakościowego sposobu myślenia.

 

 

 

 

Firma Godna Polecenia 2013

Dobroplast Fabryka Okien w gronie Firm Godnych Polecenia! Certyfikat odebralismy z rąk przedstawicieli Biura Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu. Wyróżnienie to przyznane zostało za europejski standard produkowanej stolarki okienno - drzwiowej z PVC, wybitny profesjonalizm w realizacji wizji i strategii rozwoju, niekwestionowaną pozycję lidera w branży oraz wzorcowe zarządzanie Spółką.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tak ogromnego sukcesu naszej Fabryki!.

 

 

Lider stolarki budowlanej 2009

Jest nam niezwykle miło poinformować iż w 2009 roku Dobroplast został włączony w poczet Liderów Stolarki Budowlanej. Bycie liderem jest dla nas powodem do dumy. Dziękujemy naszym pracownikom i współpracownikom, gratulujemy firmom, które towarzyszyły nam na podium lub zostały wyróżnione.

 

 

Złoty filar budownictwa 2009

W maju 2009 roku, okna dachowe Skylight Premium zostały docenione jako estetyczny, funkcjonalny i bezpieczny produkt, polecany przez fachowców branży budowlano-dekarskiej. Za okna dachowe SkyLight Premium firma Dobroplast zajęła I miejsce w konkursie targowym XXXV Targów Budownictwa TWÓJ DOM 2009 i została udekorowana Złotym Filarem Budownictwa.

 

 

Złoty medal dla okna dachowego pcv Skylight Premium na Międzynarodowych Targach Rzeszowskich

W dniach 4-6 września 2009 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej "PODPROMIE" w Rzeszowie odbyła się jesienna edycja największych na Podkarpaciu Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targów Nieruchomości. Po szegółowej analizie dostarczonych materiałów, przeglądzie ekspozycji i prezentacji , okno dachowe PCV Skylight Premium otrzymało Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego.

 

 

Euro Certyfikat - Certyfikat Jakości Produktu 2008

Fabryka Okien i Drzwi PCV Dobroplast została Laureatem Złotej Statuetki w Międzynarodowym Konkursie "Euro Certyfikat" – edycja 2008. Euro Certyfikat to gwarancja najwyższej jakości naszych produktów potwierdzona badaniami oraz systemem kontroli jakości opracowanym przez PFCJ oraz Polskie Stowarzyszenie Firm Doradczych i Konsultingowych.

 

 

Dobroplast Budowlaną Marką Roku 2007

Fabryka Okien i Drzwi PCV Dobroplast już po raz drugi otrzymała tytuł "Budowlana Marka Roku" w kategorii: Okna Elewacyjne.

24 stycznia 2008 roku podczas Międzynarodowych Targów Budma została przyznana nagroda, dzięki której podkreślone zostało uznanie dla marki Dobroplast, a także pozycja lidera firmy na rynku. Nagroda jest tym cenniejsza, iż nadawana jest na podstawie ogólnopolskich badań – w tej edycji przeprowadzonych wśród 2050 firm wykonawczych.

Budowlana Marka Roku to największe wyróżnienie marek budowlanych w Polsce. Konkurs organizowany jest od wielu lat przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku w oparciu o badania marketingowe zawierające opinie uczestników rynku budowlanego.

Więcej informacji dostępnych na stronie:
 

 

 

Kryształowy Profil za rok 2007

23 stycznia 2008 roku na międzynarodowych targach budowlanych Budma odbyła się gala wręczenia Kryształowych Profili. W gronie nagrodzonych po raz drugi znalazła się nasza firma.. Uzasadnienieniem nominacji do nagrody Kryształowego Profilu 2007 dla naszej firmy było:

  • utrzymanie tytułu lidera rynku okiennego ,

  • dynamiczny rozwój,

  • duże inwestycje w ekstruzję profili i produkcję okien oraz szkła zespolonego,

Więcej informacji można znaleźć na stronie:
Link » Link »

 

 

Lider Rynku Stolarki budowlanej 2007

14 czerwca 2007 podczas Gali Liderów, odbywającej się w Galerii Porczyńskich w Warszawie, tytuł Lidera Rynku Stolarki Budowlanej 2007 w segmencie: Okna PCV został przyznany Fabryce Okien i Drzwi PCV Dobroplast. Zwycięstwo naszej firmy - w rankingu przeprowadzonym przez Związek Polskie Okna i Drzwi, to kolejny dowód wysokiego zaufania klientów do marki Dobroplast. Okna i drzwi Avantgarde okazały się być najchętniej kupowanymi produktami na polskim rynku.
 

 

Certyfikat wiarygodności Firmy – Eurocertyfikat 2007

Fabryka Okien i Drzwi PCV Dobroplast została Laureatem Złotej Statuetki w Międzynarodowym Konkursie "Eurocertyfikat" – edycja 2007. Zostaliśmy nagrodzeni za dotychczasowe osiągnięcia, uzyskanie znakomitych wyników sprzedaży oraz wysokiej pozycji rynkowej. Rozdanie nagród odbyło się 3 marca 2007 roku na Zamku Królewskim w Warszawie.
 

Więcej informacji można znaleźć na stronie:
Link »/

 

 

Dobroplast Budowlana Marka Roku 2006

Dzięki zaufaniu naszych Klientów oraz dobrej jakości naszych produktów zostaliśmy nagrodzeni tytułem "Budowlana Marka Roku 2006 " w kategorii: okna elewacyjne.

Nagroda ta oznacza, iż spośród dostępnych na rynku marek, Dobroplast oceniony został najwyżej.
Badanie Ranking Marek Budowlanych organizowane przez ASM – Centrum Badeń i Analiz Rynku, to corocznie podejmowane przedsięwzięcie, które stanowi swego rodzaju ukłon w stronę firm działających w tym sektorze rynku, ponieważ daje niepowtarzalną możliwość uhonorowania dokonań, potwierdzenia jakości sprzedawanych produktów i jasnego określenia zajmowanej na rynku pozycji firmy.
Ranking Marek Budowlanych to jedno z największych i najważniejszych tego typu badań prowadzonych w Polsce.

Więcej informacji można znaleźć na stronie:
Link »
 

 

Nominacja – "Kryształowy Profil 2006 w kategorii OKNA" (za skok w rozwoju i odwagę w działaniach oraz za innowacyjność)

Uzasadnieniem wyróżnienia było:

  • dynamiczny rozwój firmy, premia za odważną (niekoniecznie słuszną) decyzję ,

  • uruchomienie własnej ekstruzji profili.

Organizatorem konkursu był polski portal branżowy Oknonet.pl
 

Więcej informacji można znaleźć na stronie:
Link »
 

 

Kryształowy Profil w kategorii Człowiek Roku 2006

"Człowiekiem Roku 2006" branży stolarki okiennej zostali: Renata i Paweł Kaczyńscy – właściciele Fabryki Okien i Drzwi PCV Dobroplast. Nagroda została przyznana za:

  • za działanie wbrew krytyce i za odwagę ,

  • za osiągnięcie sukcesu,

  • za wdrożenie własnego systemu

  • za godne podziwu zdecydowanie w działaniu,

  • za własną politykę i niezależność

Więcej informacji można znaleźć na stronie:
Link »

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce dotyczącej cookies. X Ok, Zamknij