Pracuj z nami

 Poszukujemy kandydatów na stanowiska:

1. Przedstawiciel Handlowy

  • Region północno-zachodniej Polski

Do głównych zadań kandydata należeć będzie:

  • Analiza i penetracja podległego rynku, wizyty u klientów i rozpoznanie ich potrzeb,
  • Stałe poszerzanie bazy odbiorców na podległym terenie,
  • Aktywna sprzedaż okien dachowych, fasadowych i drzwi z PCV, obsługa klientów hurtowych i inwestycyjnych,
  • Analiza działalności konkurencji na tym rynku,
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje handlowe,
  • Planowanie i bieżące raportowanie działań.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego – minimum 2 lata
  • znajomość produktów z branży materiałów budowlanych z naciskiem na produkty elewacyjne i dachowe,
  • znajomość specyfiki lokalnego rynku hurtowego i inwestycyjnego,
  • zaangażowanie i determinacja w realizacji celów sprzedażowych,
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Interesującą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.

Osoby spełniające powyższe kryteria proszone są o przesłanie aplikacji (CV +list motywacyjny ze zdjęciem)
 na adres:

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)"

2. Przedstawiciel handlowy ( praca w terenie ) - nastepujace kraje Europy: Niemcy, Czechy, Holandia, Belgia, Francja, Włochy, Bułgaria, Rumunia, Litwa, Łotwa, Estonia, Szwecja, Norwegia

Zadania:

Wymagania stawiane kandydatom:

Oferujemy:

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające nasze oczekiwania prosimy o jak najszybsze wysłanie CV (ze zdjęciem) oraz zgodą na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Dz. U. nr 133, poz. 833. na adres:

3. Specjalista ds. exportu (praca stacjonarna) - obsługa klientów z następujących krajów Europy: Niemcy, Czechy, Holandia, Belgia, Francja, Włochy, Bułgaria, Rumunia, Litwa, Łotwa, Estonia, Szwecja, Norwegia, Anglia

Zadania:

Oferujemy:

Swoją ofertę kierujemy do osób, które mogą podjąć pracę w siedzibie firmy DOBROPLAST.

Fabryka Okien Dobroplast powstała w 2000 roku w Starym Laskowcu koło Zambrowa i tam znajduje się jej główny zakład produkcyjny. Od początku istnienia głównym celem było podbicie rynku na całym świecie. Bezkonkurencyjna cena oraz jakość otrzymują pozytywne opinie naszych Klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele atrakcyjnych produktów takich jak okna dachowe PCV Skylight, okna elewacyjne PCV -Avantgarde, energooszczędne Ovlo, Ovlo Classic, okna do domów pasywnych Encore i Prime oraz parapety PCV. Wśród naszych propozycji znajdują się również okna i drzwi aluminiowe, rolety i moskitiery. Wszystkie nasze produkty idealnie wpisują się w nowoczesne projekty domów. Wieloletnia działalność zaowocowała licznymi wyróżnieniami i nagrodami takimi jak: Lider stolarki budowlanej, Złoty filar budownictwa, Złoty medal dla okna dachowego PCV Skylight Premium, Budowlana Marka Roku, Kryształowy Profil, Certyfikat wiarygodności Firmy.

Kwiat